Ege-Akdeniz Turu

2.000,00 ₺
Kategori:
Gezilecek Yerler:
2021
6


1.Gün. ( Antalya’ya Hareket )

 

Değerli Konuklarımız; belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte Antalya’ya gece yolculuğu yapıyoruz.

 

2.Gün. ( Köprülü Kanyon Ranfing – Antalya Kale İçi – Düden Şelalesi )

 

Değerli konuklarımız; yol üzerinde alacağımız kahvaltımızın ardından Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. İnsanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz ( Ekstra ). Rafting organizasyonumuzun ardından öğle yemeğimizi alıyor ve Köprülü kanyondan ayrılıyoruz. Antalya’nın enfes güzellerinden biri olan Düden Şelalesine hareket ediyoruz. Düden Şelalesine geliyor ve rehberimizin vereceği doğa harikası hakkında bilgilerin ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Düden şelalesi gezimizin ardından Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan içerisinde Antik Çağ kalıntıları barındıran Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından konaklama otelimize dönüyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinden ekstra dinlenme tesisinde alınacaktır. İlk günkü sabah kahvaltısı ve son günkü akşam yemekleri tur ücretine dahil değildir.

Öğle yemeği: Ekstra Antalya’da serbest olarak alınacaktır.

Rafting; Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: 3*** Antalya Otelleri(Antroyal Otel, Latanya Palm Otel, Çevik Palace Otel Vb.)

 

3.Gün. ( Kemer – Demre – Kaş – Kalkan – Kekova Tekne Turu – Saklıkent Kanyonu – Fethiye )

 

Değerli konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Kemer, Finike ve Noel Baba’nın yaşamış olduğu Demre üzerinden Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Kekova Tekne turuna katılıyoruz. Tekne turumuzun ardından kasabadan alacağımız dağ kekiklerinin kokusu ile otobüsümüze binip Kaş, Kalkan üzerinden Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan Restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip konaklama otelimize geçiyoruz.

 

Kekova Tekne Turu : Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Simena Köyü, Soğuk Su Koyu, Adalar Arası

Tekne Detayları : 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Kekova Tekne de Öğle yemeği: Ekstra ( Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata )

Konaklama Oteli : 3*** Fethiye Otelleri(Aymes Otel, Malahit Otel, Daisy Garden Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

 

4.Gün. ( Ekstra 12 Adalar Tekne Turu & Ekstra Jeep Safari )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltımızın kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz dileyen misafirlerimiz ekstra olan turlarımıza katılabilirler.

 

1.Ekstra ( 12 Adalar Tekne Turu )

Değerli konuklarımız; Fethiye marinaya gidiyor ve bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. 12 Adalar Tekne Turu Fethiye’nin masmavi sularına açılıyoruz. Belcekız’ın eşi benzeri olmayan koylarında yüzme molaları vereceğimiz tekne turumuzda Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu gibi koylarda demir atıp, yüzme molaları veriyoruz. Tekne turumuzun sonunda karaya çıkıp, Telmessos Antik tiyatrosunu panoramik olarak görüyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

12 Adalar Tekne Turu: Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu

Tekne Detayları: 160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

2.Ekstra ( Jeep Safari Turu )

Değerli konuklarımız; otelimize gelen safari araçlarımız ile bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılan Jeep safari turumuza ilk olarak Tlos Antik Kent gezimiz ile başlıyoruz. Çevredeki doğal ve tarihi güzellikleri yakından görüyor ve öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Yakapark’a geçiyor Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hakim olduğu bölgede yemek yerken yeni sezon için enerji topluyoruz. Yakapark gezimizin ardından son durağımız olan saklıkente geçiyoruz. Saklıkent gezimizin ardından turumuzu tamamlıyoruz.

Jeep Safarin’de Öğle Yemeği: Yakapark Tavuk şiş - Balık ve Açık Büfe Meze

 

Değerli konuklarımız; ekstra turlarımız ardından konaklama otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında Hisarönü barlar sokağına gidiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli : 3*** Fethiye Otelleri(Aymes Otel, Malahit Otel, Daisy Garden Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

5. Gün. ( Ölüdeniz – Dalyan Tekne Turu – İztuzu Plajı – Köyceğiz Gölü – Muğla )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında gezimize ilk olarak Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce kız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Dalyan’a ulaşıyoruz. Teknelerimize biniyor, Köyceğiz’i Denize bağlayan Su kanalı üzerinde sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. Kanal yolcuğumuz esnasında rehberimizden Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinliyoruz. Kanal güzergâhımızındı Kral Kaya Mezarlarını görüyor ve rehberimizden anlatımlarının ardında fotoğraf molası veriyoruz. Yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, Balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz tuzu plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek Dalyan’a geliyor ve tur otobüsümüze biniyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Tekne Detayları: 25 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği : Dalyan Restoran ( Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze)

Konaklama Oteli : 3*** Muğla Otelleri(Muğla Otel & Tuna Otel & Petek Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

6.Gün. ( Akyaka – Gökova Tekne Turu – Ekstra Azmak Çayı Sandal Turu )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Akyaka beldesine hareket ediyoruz. Güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka Beldesine geliyoruz. Gökova tekne turumuza katılıyoruz. Tam gün sürecek tekne turumuzda Ege’nin birbirinden farkı güzel koylarını görüp yüzme imkânı buluyoruz. Gökova Tekne turumuzu tamamlıyor ve sizleri ekstra dileyen misafirlerimiz ile birlikte Azmak turuna katılıyoruz. Akyaka’dan ayrılıyor Yatağan, Milas üzerinden Milas’a geliyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

Gökova Tekne Turu : Çınar Adası, Turnalı Gelibolu Adası, İncekum, Kandilli, Akvaryum Koyu, Sedir Adası, Lacivert Koy, İngiliz Limanı, Akbük

Tekne Detayları : 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Ekstra Azmak Kişi Başı: Kişi Başı: 15,00 TL

15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: ( Tavuk seçmeli olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Konaklama Oteli : 3*** Milas Otelleri (Milashan Otel & Eldehan Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

7.Gün. ( Bodrum Tekne Turu )

 

Değerli Konuklarımız, sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Beş Parmak Dağlarının hikâyesini dinleyerek Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum Yat Limanında bizi bekleyen teknemize biniyor ve Ege’nin masmavi sularına açılıyoruz. Bodrum Tekne Turu; Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu gezilerimizi yapıyoruz. Tekne turumuzun ardından dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolumuz üzerinde Bafa göl’ünü görüyor, Selçuk da akşam yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrasında İzmir – Ayvalık - Çanakkale üzerinden gece yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

Bodrum Tekne Turu: Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu

 

Kahvaltı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Bodrum Teknede öğle yemeği: ( Tavuk seçmeli olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Akşam Yemeği : İlk günkü sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli : Bu akşam konaklama yoktur.

 

8.Gün. ( Dönüş Yolculuğu )

 

Değerli Konuklarımız, sabah saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktasına bırakıyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak dileği ile sizlere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler
 • Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,
 • Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Tekne Turu Ücretleri,
 • Bardak Su,
 • Hijyen Kiti,
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Öğle Yemekleri,
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,
 • Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler ( Müze Kart, )
 • Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Olmayan Müzeler

Bu ürün hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Paylaş:

Ege-Akdeniz Turu

2.000,00 ₺

Kategori:
Gezilecek Yerler:
2021
6


Paylaş:

1.Gün. ( Antalya’ya Hareket )

 

Değerli Konuklarımız; belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte Antalya’ya gece yolculuğu yapıyoruz.

 

2.Gün. ( Köprülü Kanyon Ranfing – Antalya Kale İçi – Düden Şelalesi )

 

Değerli konuklarımız; yol üzerinde alacağımız kahvaltımızın ardından Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. İnsanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz ( Ekstra ). Rafting organizasyonumuzun ardından öğle yemeğimizi alıyor ve Köprülü kanyondan ayrılıyoruz. Antalya’nın enfes güzellerinden biri olan Düden Şelalesine hareket ediyoruz. Düden Şelalesine geliyor ve rehberimizin vereceği doğa harikası hakkında bilgilerin ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Düden şelalesi gezimizin ardından Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan içerisinde Antik Çağ kalıntıları barındıran Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından konaklama otelimize dönüyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinden ekstra dinlenme tesisinde alınacaktır. İlk günkü sabah kahvaltısı ve son günkü akşam yemekleri tur ücretine dahil değildir.

Öğle yemeği: Ekstra Antalya’da serbest olarak alınacaktır.

Rafting; Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: 3*** Antalya Otelleri(Antroyal Otel, Latanya Palm Otel, Çevik Palace Otel Vb.)

 

3.Gün. ( Kemer – Demre – Kaş – Kalkan – Kekova Tekne Turu – Saklıkent Kanyonu – Fethiye )

 

Değerli konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Kemer, Finike ve Noel Baba’nın yaşamış olduğu Demre üzerinden Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Kekova Tekne turuna katılıyoruz. Tekne turumuzun ardından kasabadan alacağımız dağ kekiklerinin kokusu ile otobüsümüze binip Kaş, Kalkan üzerinden Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan Restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip konaklama otelimize geçiyoruz.

 

Kekova Tekne Turu : Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Simena Köyü, Soğuk Su Koyu, Adalar Arası

Tekne Detayları : 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Kekova Tekne de Öğle yemeği: Ekstra ( Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata )

Konaklama Oteli : 3*** Fethiye Otelleri(Aymes Otel, Malahit Otel, Daisy Garden Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

 

4.Gün. ( Ekstra 12 Adalar Tekne Turu & Ekstra Jeep Safari )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltımızın kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz dileyen misafirlerimiz ekstra olan turlarımıza katılabilirler.

 

1.Ekstra ( 12 Adalar Tekne Turu )

Değerli konuklarımız; Fethiye marinaya gidiyor ve bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. 12 Adalar Tekne Turu Fethiye’nin masmavi sularına açılıyoruz. Belcekız’ın eşi benzeri olmayan koylarında yüzme molaları vereceğimiz tekne turumuzda Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu gibi koylarda demir atıp, yüzme molaları veriyoruz. Tekne turumuzun sonunda karaya çıkıp, Telmessos Antik tiyatrosunu panoramik olarak görüyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

12 Adalar Tekne Turu: Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu

Tekne Detayları: 160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

2.Ekstra ( Jeep Safari Turu )

Değerli konuklarımız; otelimize gelen safari araçlarımız ile bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılan Jeep safari turumuza ilk olarak Tlos Antik Kent gezimiz ile başlıyoruz. Çevredeki doğal ve tarihi güzellikleri yakından görüyor ve öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Yakapark’a geçiyor Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hakim olduğu bölgede yemek yerken yeni sezon için enerji topluyoruz. Yakapark gezimizin ardından son durağımız olan saklıkente geçiyoruz. Saklıkent gezimizin ardından turumuzu tamamlıyoruz.

Jeep Safarin’de Öğle Yemeği: Yakapark Tavuk şiş - Balık ve Açık Büfe Meze

 

Değerli konuklarımız; ekstra turlarımız ardından konaklama otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında Hisarönü barlar sokağına gidiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli : 3*** Fethiye Otelleri(Aymes Otel, Malahit Otel, Daisy Garden Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

5. Gün. ( Ölüdeniz – Dalyan Tekne Turu – İztuzu Plajı – Köyceğiz Gölü – Muğla )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında gezimize ilk olarak Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce kız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Dalyan’a ulaşıyoruz. Teknelerimize biniyor, Köyceğiz’i Denize bağlayan Su kanalı üzerinde sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. Kanal yolcuğumuz esnasında rehberimizden Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinliyoruz. Kanal güzergâhımızındı Kral Kaya Mezarlarını görüyor ve rehberimizden anlatımlarının ardında fotoğraf molası veriyoruz. Yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, Balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz tuzu plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek Dalyan’a geliyor ve tur otobüsümüze biniyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Tekne Detayları: 25 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği : Dalyan Restoran ( Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze)

Konaklama Oteli : 3*** Muğla Otelleri(Muğla Otel & Tuna Otel & Petek Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

6.Gün. ( Akyaka – Gökova Tekne Turu – Ekstra Azmak Çayı Sandal Turu )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Akyaka beldesine hareket ediyoruz. Güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka Beldesine geliyoruz. Gökova tekne turumuza katılıyoruz. Tam gün sürecek tekne turumuzda Ege’nin birbirinden farkı güzel koylarını görüp yüzme imkânı buluyoruz. Gökova Tekne turumuzu tamamlıyor ve sizleri ekstra dileyen misafirlerimiz ile birlikte Azmak turuna katılıyoruz. Akyaka’dan ayrılıyor Yatağan, Milas üzerinden Milas’a geliyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

Gökova Tekne Turu : Çınar Adası, Turnalı Gelibolu Adası, İncekum, Kandilli, Akvaryum Koyu, Sedir Adası, Lacivert Koy, İngiliz Limanı, Akbük

Tekne Detayları : 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Ekstra Azmak Kişi Başı: Kişi Başı: 15,00 TL

15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: ( Tavuk seçmeli olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Konaklama Oteli : 3*** Milas Otelleri (Milashan Otel & Eldehan Otel Vb.)

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

7.Gün. ( Bodrum Tekne Turu )

 

Değerli Konuklarımız, sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Beş Parmak Dağlarının hikâyesini dinleyerek Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum Yat Limanında bizi bekleyen teknemize biniyor ve Ege’nin masmavi sularına açılıyoruz. Bodrum Tekne Turu; Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu gezilerimizi yapıyoruz. Tekne turumuzun ardından dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolumuz üzerinde Bafa göl’ünü görüyor, Selçuk da akşam yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrasında İzmir – Ayvalık - Çanakkale üzerinden gece yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

Bodrum Tekne Turu: Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu

 

Kahvaltı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Bodrum Teknede öğle yemeği: ( Tavuk seçmeli olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Akşam Yemeği : İlk günkü sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli : Bu akşam konaklama yoktur.

 

8.Gün. ( Dönüş Yolculuğu )

 

Değerli Konuklarımız, sabah saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktasına bırakıyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak dileği ile sizlere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler
 • Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,
 • Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Tekne Turu Ücretleri,
 • Bardak Su,
 • Hijyen Kiti,
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Öğle Yemekleri,
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,
 • Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler ( Müze Kart, )
 • Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Olmayan Müzeler